تأمین امنیت وب سایت

ثبت سفارش

خدمات امنیتی

اسکن و آنالیز پورت های باز سرور

در این مرحله ما اقدام به اسکن تمامی پورت های باز سرور کرده و پورت های آسیب پذیر و دارای حفره امنیتی را شناسایی میکنیم ، گزارش این مرحله به همراه حفره های امنیتی موجود دقیق نوشته شده و بعد از اتمام پروژه تست نفوذ به شما ارائه داده خواهد شد.

مقابله با حملات DDoS و DoS

DOS ‪(denial-of-service)‬ و DDOS ‪(distributed denial-of-service )‬ حملاتی هستند که در آن نفوذگر با ارسال درخواست‌های زیاد به یک کامپیوتر یا سرور منجر به خارج شدن آن از دسترس می‌گردد.

در حملات Dos نفوذگر از یک سیستم درخواست‌ها را ارسال می‌کند. ولی در حملات DDos که نوعی از حملات از Dos می‌باشد، حملات از طریق چند سیستم صورت می‌گیرد. در این نوع حملات نفوذگر امکان دارد از کامپیوتر شما برای حمله به سیستم دیگری استفاده کند به شکلی که کنترل کامپیوتر شما را به دست گرفته و از آن برای حمله به دیگر سرویس‌ها استفاده میکند.

در کل هدف از هر دو نوع حمله خارج نمودن سرور از دسترس کاربران می‌باشد

باگ های امنیتی

بررسی بیش از چند هزار مشکل و باگ امنیتی موجود در ساختار وب سایت و منطق برنامه...

اگر وب سایت شما وردپرسی است ، اگر زبان برنامه نویسی مورد استفاده وب سایت شما PHP یا... است باید بدانید که هزاران هزار باگ امنیتی شما را تهدید میکند که باید بررسی و شناسایی شود.

مقابله با حملات XSS Cross Site Scripting

در این نوع حملات هکر اقدام به تزریق کد های سمت client در وب سایت شما کرده و می تواند کاربران سایت شما را به سمت حملات فیشینگ و طراحی شده خود هدایت بکند.

این مشکل امنیتی کاربران شما را به خطر انداخته و هکر می تواند آنها را گمراه کند...

مانیتورینگ کامل وب سایت

در همین راستا تیم ما اسکریپتی را با امکانات فوق العاده بالا ویژه وب سایت های نوشته شده به زبان PHP آماده کرده است که می توانید توسط آن اقدام به مانیتورینگ کامل وب سایت خود کنید.

وب سایت شما بعد از اینکه مجهز به این اسکریپت شود می توانید ترافیک وب سایت خود را لحظه ای مورد بررسی قرار داده و کاربران سایت خود را زیر نظر داشته باشید.

این اسکریپت سایت شما را در برابر تمامی ربات ها ایمن کرده و جلوی هزاران هزار ابزار هکینگ که وظیفه شان جمع آوری اطلاعات و هک وب سایت شما هست را گرفته و از کار می اندازد.

ایمن سازی در برابر حملات SQL Injection

در اغلب برنامه های کاربردی تحت وب از بانکهای اطلاعاتی یا پایگاه داده استفاده می شود.  این برنامه ها داده های ورودی کاربر را به یک query تبدیل کرده و به بانک اطلاعاتی ارسال میکند.

SQL Injection به معنی تزریق کد SQL است که یک روش قدیمی برای حمله به سایت هایی است که از بانک های اطلاعاتی و فرم ها استفاده می کنند.

اسکریپت های امنیتی ما

این اسکریپت ها ویژه وب سایت های نوشته شده با زبان PHP می باشد.

شما می توانید جلوی ورود کاربران یک کشور خاص را گرفته و اقدام به تحریم آن کشور کنید.

شما می توانید با استفاده از IP کاربران اقدام به مسدود کردن آنها کنید.

شما می توانید کاربران آنلاین سایت خود را به همراه صفحه ای که مشاهده میکنند IP ، موقعیت مکانی ، نوع مرورگر و سایر اطلاعات آنها را زیره نظر داشته باشید.

شما می توانید کاربرانی که از یک وب سایت و یا سرویس خاصی وارد وب سایت شما می شوند را شناسایی و مسدود کنید و به صفحه دلخواه خود هدایت کنید.

شناسایی تمامی ربات ها و اعمال محدودیت برروی آنها ، این بخش تقریباً 70% ابزار های هکینگ را از کار می اندازد!

اسکن پورت های امنیتی سایت ، اسکن توابع روشن و فعال وب سایت ، ایمن سازی دربرار حملات XSS و SQL Injection ، دارای پنل مدیریتی زیبا با طراحی فوق العاده حرفه ای و امکانات بسیار زیادی دیگر که در افزایش امنیت سایت شما را خیلی کمک خواهد کرد.

تست نفوذ

بعد از ثبت سفارش از طریق فرم زیر ما با شما تماس خواهیم گرفت و نتیجه درخواست ، خدمت شما اعلام خواهد شد.
  • وب سایتی که قصد ارتقاء امنیت آن را دارید وارد کنید.
  • ایمیل خود را با دقت وارد کنید ، نتیجه سفارش به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
  • اگر توضیح و پیام خاصی مد نظر دارید اینجا وارد کنید.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

تجربیات ما

طراحی نرم افزار های امنیتی

طراحی بیش از 10 ابزار هکینگ و امنیتی مهم و کاربردی کاملاً اختصاصی و انحصاری ، از جمله ابزار های مهمی که انتشار پیدا کرده ، می توانیم به ابزار MForce اشاره کنیم...

طراحی اسکریپت های هکینگ و امنیتی

طراحی بیش از 5 اسکریپت مهم هکینگ و امنیتی ، یکی از اسکریپت هایی که جهت ارتقاء امنیت سایت شما استفاده خواهد شد اسکریپت مانیتورینگ کامل وب سایت می باشد که در مطالب بالا به آن اشاره شده است...