اکانت لینکدین بنده از دسترس خارج شد و در حال حاضر هیچ صفحه شخصی ای داخل این شبکه اجتماعی نداشته و هیچ فعالیتی داخل لینکدین ندارم، اگر در آینده صفحه جدیدی بسازم این پست بروزرسانی خواهد شد و لینک های مربوط به آن داخل سایت قرار داده می شود.

دلیل مسدودیت صفحه این بود که حقایق جهان غرب را هویدا می کردیم، از جنگلی به اسم غرب سخن می گفتیم. از اینکه نظام خانواده در غرب از بین رفته و کلّی مسئله دیگر…

شاید یک عده بگویند جای این محتوا ها در لینکدین نیست، درحالی که هزاران مطالب غیر تخصصی داخل همین لینکدین منتشر می شود و همه شاهد آن هستند.

این محتوا ها (مانند ویدیو بالا) اتفاقاً تخصصی هست، جامعه شناس ها، روانشناس ها و سایر دکترین مربوطه، هرکدام به نوعی می توانند آسیب شناسی کنند و راجع به این مسائل نظر های تخصصی و کارشناسی بدهند.

محتوای غیر تخصصی یعنی کلیپ های طنزی که صرفاً برای خنده منتشر می شود که اتفاقاً این مدل محتوا ها بیشتر از همه داخل لینکدین به چشم می خورَد…

خلاصه که آزادی بیان یا گردش آزاد اطلاعات یک حرف کاملاً پوچ و بی اساس هست، جهان غرب هیچ وقت به شما اجازه نمی دهد که از جامعه رو به زوال آن حرفی بزنید.

5/5 - (5 امتیاز)

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.